Пошук по товарах:


Розширений пошук

Залежний пружинний блок так названий тому, що для його створення використовуються з'єднані між собою пружини, що мають форму спіралі. Вплив на одну пружину викликає рух інших. Матраци з залежними пружинами з'явилися понад 150 років тому. Сучасні виробники, які використовують залежні пружинні блоки, представляють їх в поєднанні з високоякісними матеріалами настилів і чохлів.

Матраци із залежними пружинними блоками поєднують в собі традиції комфорту з доступною ціною.

 

Незалежний пружинний блок — результат сучасніших технологічних розробок. Пружини, що складають такий блок, не з'єднані між собою і працюють автономно, забезпечуючи максимальну зручність. Натискання на одну пружину не впливає на інші. Кожна пружина поміщена в окремий чохол, а чохли з'єднані між собою. Чим більше кількість пружин на одиницю площі, тим більше ортопедичний ефект матраца.

1. У магазині подивіться різні матраци. Обов'язково присядьте та спробуйте лягти на нього. Обирайте матрац, який буде для вас найзручнішим.

2. Хоча матрац повинен бути жорстким, для різних людей цей показник відрізнятиметься. Для людини з великою вагою жорсткість повинна бути більшою, аніж для худої, або навіть для дитини.

3. Якщо на ліжку спатимуть двоє людей, врахуйте вагу обох.

4. Добре протестуйте матеріали, з яких зроблено матрац. Найкраще, аби його обшивка була натуральною та не викликала алергії. Наповнення матраца може бути синтетичним, але обов'язково безпечним.

5. Про фірму-виробника краще заздалегідь почитати у Інтернеті.

Зробити правильний вибір матрацу на сьогоднішній день так само важко як і марку автомобіля. В безлічі пропозицій по матрацах легко заплутатись. Та найважче прийняти рішення який матрац придбати — пружинний чи безпружинний.
На сон в нас йде третина життя, тому цій частині нашого життя варто надати дуже важливе значення.
Багато хто прагне економити на матраці, надаючи перевагу витратам на кшталт гарний одяг, гарне авто , дорогий мобільний телефон, не задумуючись над тим , що без нормального сну не буде хрошого здоров'я.
Дуже часто при купівлі матрацу ми чуємо : “ортопедичний матрац”. Що ж таке ортпедичний матрац ? Ортопедичний — це той матрац, який підтримує хребет людини в фізіологічно правильному положенні протягом усього часу сну і має профілактичну дію щодо викривлення хребта та порушення постави. Тому , для того щоб пружинний матрац був ортопедичним, він повинен використовувати пружини , які не мають жосткого з'єднання між собою. Серед таких пружин найпоширеніша є система пружин pocket spring. Якщо в матраці використано звичайні пружини системи бонель які з'єднані між собою, такий матрац не є повністю ортопедичним через те, що при різному навантаженні маси тіла людини такий матрац буде вигинатись дугою. Тобто якщо , наприклад, сісти посередині матрацу , то два кінці матрацу піднімуться вверх.

Безпружинні мараци

Ортопедичність. Щодо безпружинних матраців існує хибне уявлення, що їх не можна назвати повною мірою ортопедичними. Це відбувається від неправильного розуміння самого поняття «ортопедичний». Ортопедичний — це той матрац, який підтримує хребет людини в фізіологічно правильному положенні протягом усього часу сну і служить засобом профілактики викривлення хребта і порушення постави.. Що стосується безпружинних матраців — у них високий ортопедичний ефект досягається за рахунок правильного підбору наповнювачів. Найпоширенішими з них є пінополіуритан і латекс. Найкращого ортопедичного ефекту можна досягнути використовуючи різні марки пінополіуритану. На сьогоднішній день аналогу пінополіуритану практично немає, при умові що піна якісна. Матраци з пінополіуритану є гіпоалергенними . В них не розводяться різного роду паразити — пилові кліщі і інші , які викликають алергічні реакції і навіть астму. Одна з марок пінополіуритану , яка у всіх на слуху — це меморі, пінополіуритан з пам'яттю. Матраци виготовлені з пінополіуритану з пам'яттю є незамінними борцями проти пролежнів . Такі матраци не порушують кровообіг під час сну.
Безпружинні матраци мають хороші характеристики еластичності , витривалості , вентиляції , гігієни і найголовніше — ортопедичності. Ще одна з переваг безпружинних матраців над пружинними — в них відсутні металічні деталі, тому вони не спричиняють магнітної і електростатичної дії на організм людини.

Та все ж , найкращий матрац це той , на якому людині найзручніше спати.

Як відомо, основи здорового розвитку організму повинні бути закладені ще в дитинстві. Тому варто піклуватися про дитину з малих років і стежити за гармонійністю його росту і фізичного розвитку. Одним з поширених і небезпечних захворювань, які часто зустрічаються у дітей, є сколіоз. До найбільш частих причин його виникнення відносяться недолік рухливості та активності, тривале сидіння за столом у неправильній позі, та неприродне положення тіла дитини під час сну.

Вилікувати дане захворювання у дітей старше трьох років досить складно, і тому батькам варто більше уваги приділяти його профілактиці. Особливо це стосується вибору дитячого ліжечка і матраца, які сприяли б правильному розвитку опорно-рухового апарату і, в той же час, не створювали б для малюка дискомфорту під час нічного відпочинку.

Одним з важливих критеріїв, на які звертають увагу педіатри, є натуральність матеріалів, з яких виготовляються дитячі матраци. Так, наповнювач виробу повинен вільно пропускати повітря, добре вбирати вологу і забезпечувати формування досить жорсткої поверхні. На сьогоднішній день найбільш повно таким вимогам відповідає ортопедичний матрац з кокосовою стружкою або з кокосовою койрою. Такий матеріал наповнювача є практичним, екологічно чистим, добре сохне, забезпечує вентиляцію і не схильний до гниття. Проте варто відзначити, що кокосова стружка не довговічна, і прослужить вона не більше 2-4 років. Для продовження терміну експлуатації таких матраців їх рекомендується час від часу перевертати, міняти місцями верх і низ. Найкраще подібні вироби підійдуть для діток до трьох років, так як саме в цей період хребет малюка є найбільш уразливим, і йому вкрай необхідно ложе з ортопедичним ефектом, яке допомогло б сформувати гарну поставу, забезпечило тілу правильне положення, а м'язам розслаблений стан під час сну.

Для малюків від трьох і до семи років підійдуть матраци з м'якшою безпружинною основою. У цьому віці опорно-руховий апарат вже набуває форму дорослого, але ортопедичний ефект при цьому також бажаний. Хорошим варіантом стануть матраци з шаром латексу і кокосовим наповнювачем.

Для дітей старшого віку педіатри радять застосовувати ортопедичні матраци з незалежним пружинним блоком. В таких виробах передбачено окремий чохольчик для кожної пружини, завдяки чому матрац буквально підлаштовується під форму тіла дитини, враховуючи найдрібніші анатомічні особливості молодого організму. До того ж автономно ізольовані пружинки практично не скриплять при рухах тіла, що гарантує спокійний сон навіть самим чуйним малюкам.

З настанням періоду статевого дозрівання юний організм починає активно рости, при цьому збільшується як його загальна вага, так і антропометричні параметри. Тому для дітей старше дванадцяти-чотирнадцяти років вибір матраца стає набагато більш індивідуальним: потрібно точніше враховувати вагу дитини та її ріст. Залежно від цього підбираються матраци по товщині і жорсткості, а також по ширині та довжині. Для більшості підлітків можна рекомендувати моделі з незалежним пружинним блоком. Для дев'яноста відсотків випадків прийнятним варіантом також є безпружинні вироби з основою з пінополіуретану.

На сайті нашого Інтернет-магазину можна ознайомитися з каталогом продукції та її характеристиками, а також безпосередньо оформити замовлення.

У здоровому тілі - здоровий дух. А повноцінний, здоровий сон стане для цього відмінній передумовою.