Пошук по товарах:


Розширений пошук

Зробити правильний вибір матрацу на сьогоднішній день так само важко як і марку автомобіля. В безлічі пропозицій по матрацах легко заплутатись. Та найважче прийняти рішення який матрац придбати — пружинний чи безпружинний.
На сон в нас йде третина життя, тому цій частині нашого життя варто надати дуже важливе значення.
Багато хто прагне економити на матраці, надаючи перевагу витратам на кшталт гарний одяг, гарне авто , дорогий мобільний телефон, не задумуючись над тим , що без нормального сну не буде хрошого здоров'я.
Дуже часто при купівлі матрацу ми чуємо : “ортопедичний матрац”. Що ж таке ортпедичний матрац ? Ортопедичний — це той матрац, який підтримує хребет людини в фізіологічно правильному положенні протягом усього часу сну і має профілактичну дію щодо викривлення хребта та порушення постави. Тому , для того щоб пружинний матрац був ортопедичним, він повинен використовувати пружини , які не мають жосткого з'єднання між собою. Серед таких пружин найпоширеніша є система пружин pocket spring. Якщо в матраці використано звичайні пружини системи бонель які з'єднані між собою, такий матрац не є повністю ортопедичним через те, що при різному навантаженні маси тіла людини такий матрац буде вигинатись дугою. Тобто якщо , наприклад, сісти посередині матрацу , то два кінці матрацу піднімуться вверх.

Безпружинні мараци

Ортопедичність. Щодо безпружинних матраців існує хибне уявлення, що їх не можна назвати повною мірою ортопедичними. Це відбувається від неправильного розуміння самого поняття «ортопедичний». Ортопедичний — це той матрац, який підтримує хребет людини в фізіологічно правильному положенні протягом усього часу сну і служить засобом профілактики викривлення хребта і порушення постави.. Що стосується безпружинних матраців — у них високий ортопедичний ефект досягається за рахунок правильного підбору наповнювачів. Найпоширенішими з них є пінополіуритан і латекс. Найкращого ортопедичного ефекту можна досягнути використовуючи різні марки пінополіуритану. На сьогоднішній день аналогу пінополіуритану практично немає, при умові що піна якісна. Матраци з пінополіуритану є гіпоалергенними . В них не розводяться різного роду паразити — пилові кліщі і інші , які викликають алергічні реакції і навіть астму. Одна з марок пінополіуритану , яка у всіх на слуху — це меморі, пінополіуритан з пам'яттю. Матраци виготовлені з пінополіуритану з пам'яттю є незамінними борцями проти пролежнів . Такі матраци не порушують кровообіг під час сну.
Безпружинні матраци мають хороші характеристики еластичності , витривалості , вентиляції , гігієни і найголовніше — ортопедичності. Ще одна з переваг безпружинних матраців над пружинними — в них відсутні металічні деталі, тому вони не спричиняють магнітної і електростатичної дії на організм людини.

Та все ж , найкращий матрац це той , на якому людині найзручніше спати.