Пошук по товарах:


Розширений пошук

Як відомо, основи здорового розвитку організму повинні бути закладені ще в дитинстві. Тому варто піклуватися про дитину з малих років і стежити за гармонійністю його росту і фізичного розвитку. Одним з поширених і небезпечних захворювань, які часто зустрічаються у дітей, є сколіоз. До найбільш частих причин його виникнення відносяться недолік рухливості та активності, тривале сидіння за столом у неправильній позі, та неприродне положення тіла дитини під час сну.

Вилікувати дане захворювання у дітей старше трьох років досить складно, і тому батькам варто більше уваги приділяти його профілактиці. Особливо це стосується вибору дитячого ліжечка і матраца, які сприяли б правильному розвитку опорно-рухового апарату і, в той же час, не створювали б для малюка дискомфорту під час нічного відпочинку.

Одним з важливих критеріїв, на які звертають увагу педіатри, є натуральність матеріалів, з яких виготовляються дитячі матраци. Так, наповнювач виробу повинен вільно пропускати повітря, добре вбирати вологу і забезпечувати формування досить жорсткої поверхні. На сьогоднішній день найбільш повно таким вимогам відповідає ортопедичний матрац з кокосовою стружкою або з кокосовою койрою. Такий матеріал наповнювача є практичним, екологічно чистим, добре сохне, забезпечує вентиляцію і не схильний до гниття. Проте варто відзначити, що кокосова стружка не довговічна, і прослужить вона не більше 2-4 років. Для продовження терміну експлуатації таких матраців їх рекомендується час від часу перевертати, міняти місцями верх і низ. Найкраще подібні вироби підійдуть для діток до трьох років, так як саме в цей період хребет малюка є найбільш уразливим, і йому вкрай необхідно ложе з ортопедичним ефектом, яке допомогло б сформувати гарну поставу, забезпечило тілу правильне положення, а м'язам розслаблений стан під час сну.

Для малюків від трьох і до семи років підійдуть матраци з м'якшою безпружинною основою. У цьому віці опорно-руховий апарат вже набуває форму дорослого, але ортопедичний ефект при цьому також бажаний. Хорошим варіантом стануть матраци з шаром латексу і кокосовим наповнювачем.

Для дітей старшого віку педіатри радять застосовувати ортопедичні матраци з незалежним пружинним блоком. В таких виробах передбачено окремий чохольчик для кожної пружини, завдяки чому матрац буквально підлаштовується під форму тіла дитини, враховуючи найдрібніші анатомічні особливості молодого організму. До того ж автономно ізольовані пружинки практично не скриплять при рухах тіла, що гарантує спокійний сон навіть самим чуйним малюкам.

З настанням періоду статевого дозрівання юний організм починає активно рости, при цьому збільшується як його загальна вага, так і антропометричні параметри. Тому для дітей старше дванадцяти-чотирнадцяти років вибір матраца стає набагато більш індивідуальним: потрібно точніше враховувати вагу дитини та її ріст. Залежно від цього підбираються матраци по товщині і жорсткості, а також по ширині та довжині. Для більшості підлітків можна рекомендувати моделі з незалежним пружинним блоком. Для дев'яноста відсотків випадків прийнятним варіантом також є безпружинні вироби з основою з пінополіуретану.

На сайті нашого Інтернет-магазину можна ознайомитися з каталогом продукції та її характеристиками, а також безпосередньо оформити замовлення.

У здоровому тілі - здоровий дух. А повноцінний, здоровий сон стане для цього відмінній передумовою.